Domy typu EVELIN nabízíme ve třech provedeních o podlahové ploše 35 m2. Jednotlivé varianty se liší vnitřním uspořádáním – EVELIN 2 má dvě ložnice a pojme až 6 osob, EVELIN 3 má pouze jednu ložnici a hodí se maximálně pro 4 osoby, ale za to nabízí větší obývací a jídelní prostor. EVELIN 4 DUO je vlastně dvojchatkou a v oblibě ho mají zejména zákazníci z řad kempů.

Díky vysoké sedlové střeše umožňují varianty EVELIN 2 a 3 volitelné přidání vnitřního mezipatra dostupného po žebříku. Díky tomu získáte další úložné prostory či prostor pro přespání dalších osob. Domy EVELIN mají pevnou konstrukci tvořenou nosným ocelovým rámem, který umožňuje transport a přesun domu. Pro snadnou manipulaci je tato konstrukce vybavena demontovatelnými přepravními koly.

Domky EVELIN jsou kompletně zaizolované PUR pěnou pro celoroční využití, ale lze je dodat také ve zjednodušené letní verzi. Při objednání domu si můžete zvolit z několika standardů vybavení – Standard, Koupelna na klíč či Kuchyně na klíč – a řadou volitelných úprav a příslušenství. Pro více informací a cenovou poptávku nás neváhejte kontaktovat.

VARIANTY

EVELIN 35

35 m² (10 x 3,5 m)

EVELIN 35 Special

35 m² (10 x 3,5 m)

EVELIN 35 DUO

35 m² (10 x 3,5 m)

EVELIN 48

48 m²

Vizualizace připravujeme

EVELIN 55

55,5 m²

Vizualizace připravujeme

CENÍK

Zadejte níže svou e-mailovou adresu a my Vám obratem zašleme kompletní ceník.

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Chcete se nás na něco zeptat? Zajímají Vás konkrétní detaily? Chcete znám cenu a dodací lhůty pro Vámi zvolený dům? Ozvěte se nám…


FOTKY REALIZACÍ

OSTATNÍ TYPY DOMŮ